schronisko
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Rodziny spotkają się w parku. Fajna niedziela w Legnicy

Przez   /   15/09/2021  /   No Comments

W niedzielne popołudnie, 19 września od godziny 12.00 do 17.00 na Polanie Angielskiej w parku Miejskim mnóstwo atrakcji i niespodzianek.

Legnicki Dzień Rodziny to wspaniałe spotkanie dla rodzin z dziećmi, które lubią aktywnie i kreatywnie spędzać czas. Organizatorzy zaproponują rodzinom szereg bezpłatnych zajęć. Odbędą się m.in.: warsztaty ceramiczne, z masy solnej, malarskie, nauka pierwszej pomocy, rodzinne warsztaty sensoryczne, warsztaty upcyklingowe, wiązania chusty, masaż Shantala, scarpbooking, zumba, malowanie twarzy, robienie warkoczyków. Nie zabraknie oczywiście dmuchańców oraz zabaw i animacji dla dzieci oraz rodzin.

Poskaczemy w rytmach Zumby z Olą Zumbolą, a chętne rodziny będą miały także możliwość zrobienia pamiątkowych zdjęć. Odbędą się konkursy dla dzieci i całych rodzin, na które będzie czekać wiele atrakcyjnych nagród i upominków od sponsorów. Kiedy zgłodniejemy, zaprosimy do strefy piknikowej, gdzie zjemy pyszności serwowane prosto z kuchni polowej, jak również inne smakołyki specjalnie przygotowane na tę okazję. Zachęcamy, by wziąć ze sobą koce piknikowe i leżaki. Jednak najważniejsze, to oczywiście dobry humor, chęć zabawy i integracji z innymi.

Organizatorem wydarzenia jest Związek Dużych Rodzin Trzy Plus z Legnicy w partnerstwie z lokalnymi organizacjami: Fundacją „ESPA”, Stowarzyszeniem „Otwórz serce”, Stowarzyszeniem „Imelda”, Stowarzyszeniem Kultury Fizycznej – Legnicki Klub Sportowy „Trójka”, Stowarzyszeniem „Blisko”, Caritas Diecezji Legnickiej, Fundacją „Cor ad Cor”, LPWiK, przy współorganizacji Urzędu Miasta Legnicy.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. PIXABAY.COM

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

img_4148,klOWfqWibGpC785HlXs

Mateusz Gessler z kobietami w Legnicy celebrował życie

Read More →