PWSZ_Legnica_Nabor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Kilkadziesiąt fantów na koncert dla Amelki

Przez   /   11/09/2021  /   No Comments

Pokaźna skrzynia skarbów trafi pod młotek podczas koncertu dla Amelki Grymek organizowanego przez LAiK 11 września o godz. 19.00 w legnickiej Spiżarni. Podczas licytacji będzie można powalczyć m.in. o płyty i książki z autografami, biżuterię artystyczną, różne vouchery czy najnowszą koszulkę Miedzi z podpisami zawodników.

Podczas sobotniego koncertu zagrają: Cursed Blessings (rock, metal), Bartosz Badtke (akustycznie), Diler Music Band (rock, blues), Zielona Marycha (ex Maria Nefeli/Zielony Groszek – rock, reggae, punk) oraz Marzena Kipiel-Sztuka – aktorka teatralna i filmowa znana m.in. z roli Halliki Kiepskiej w serialu Świat według Kiepskich.

Cały dochód z imprezy, w tym biletów i licytacji, zostanie przeznaczony na leczenie Amelki Gmyrek zmagającej się z chorobą SMA (rdzeniowy zanik mięśni).

 

Na aukcje podczas wydarzenia trafią m.in. vouchery do restauracji Gra Smaków oraz Benvenuti in Italia, zaproszenia do kina Helios, książka Cezarego Pazury “Byłbym zapomniał…” z autografem aktora, płyta z “Balladą o Zakaczawiu” oraz zaproszenia na spektakl Rzeź od Tenaru Modrzejewskiej, unikatowa koszulka Miedzi Legnica z autografami piłkarzy wydana specjalnie na 50-lecie istnienia klubu, legnicki banknot 0 euro z Zamkiem Piastowskim, srebrna biżuteria od Karo Jubiler (Legnica, ul. NMP 14), vouchery od Kosmetyka Estetyczna Celestia na mezoterapię igłową twarzy oraz lipolizę iniekcyjną, vouchery na piercing od KleinDevil – Studio Tatuażu i Piercingu Legnica, książka “Miasto Tajemnic” Przemka Corso, “Sekrety Legnicy cz. 2″ Marcina Makucha (z autografem), książka “Farben Lehre. Bez pokory” (z autografem), książka “Ocalony. Ćpunk w Kościele” Andrzeja Sowy (z autografem), książka “Legnickie Pole. Klejnot sztuki baroku”, książka na podstawie powieści J.K. Rowling “Harry Potter i przeklęte dziecko”, obraz “Trzeci wieczór na skale” Kuby Baniewskiego, rękodzieła wykonane przez uzdolnione dzieci w Miejskim Centrum Kultury, całoroczne karnety na rok 2022 do Krainy Dobrej Energii, vouchery na depilację u Kira Unicorn, vouchery na 50 odbitek zdjęć do Fujifilm Galeria Piastów, talon na wizytę w salonie fryzjerskim w Galerii Gwarnej. Nie zabraknie także płyt, w tym m. in. Izerbejdżan, Jacek Dewódzki Band (z autografem), Percival Schuttenbach (z autografem), The Bastard, Mikromusic (z autografem) Sławomir (z autografem) i wiele innych krążków. Na tym jednak nie kończy się lista fantów na licytację.


Więcej informacji o koncercie i Amelce Gmyrek na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/531306191466588

Źródło: LAIK

FOT. LAIK

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

najlepsze-szafki-metalowe

Półki metalowe wiszące w domu i w biurze

Read More →