AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  kultura  >  Current Article

Galeria Sztuki poleca się w Legnicy oraz we Wrocławiu

Przez   /   07/03/2024  /   No Comments

Legnicka Galeria Sztuki zapowiada najbliższe wydarzenia: spotkanie autorskie z Anną Bujak i Hubertem Bujakiem (dzisiaj w Legnicy) i oprowadzanie kuratorskie po wystawie 31. Ogólnopolskiego Przeglądu Malarstwa Promocje we Wrocławiu. A z okazji Dnia Kobiet będzie miała upominki dla pań. Szczegóły poniżej.

Już dziś (7 marca) o godz. 18.00 Galeria Sztuki zaprasza na spotkanie autorskie z Anną Bujak i Hubertem Bujakiem w Galerii Sztuki. Podczas spotkania artyści oprowadzą po wystawie „Patrz prosto w oczy” oraz opowiedzą o swojej twórczości i projektach, realizowanych w różnych galeriach w Polsce. Wstęp wolny. Więcej o wystawie tutaj.

Jutro Galeria Sztuki zaprasza na oprowadzanie kuratorskie po wystawie 31 Ogólnopolskiego Przeglądu Malarstwa Młodych PROMOCJE, którą prezentujemy obecnie w przestrzeni wrocławskich Bulvarów. Odbędzie się ono 8 marca o godz. 17.00. Po ekspozycji oprowadzi Justyna Teodorczyk, wieloletnia jurorka konkursu, która opowie o historii jednego z najstarszych konkursów malarskich w Polsce, ewolucji trendów w młodym malarstwie, zmieniających się zainteresowaniach debiutujących artystów, przesuwaniu granic, eksperymentach i poszerzającej się definicji sztuki. Wstęp wolny!

- Świętujemy także Dzień Kobiet. Jutro każda z odwiedzających nasze wystawy pań, wraz z najlepszymi życzeniami, otrzyma w prezencie zestaw katalogów z wystaw Galerii Sztuki. Zapraszamy! – informuje Maja Bielakowicz z Galerii Sztuki.

FOT. GALERIA SZTUKI

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 44 dni temu dnia 07/03/2024
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Marzec 7, 2024 @ 4:22 pm
  • W dziale: kultura

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

SONY DSC

“Kartoteka” Różewicza, odkodowana po 62 latach

Read More →