PWSZ_prezentacje
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  kultura  >  Current Article

Spotkanie ze Stanisławem Górką w legnickiej bibliotece

Przez   /   04/03/2024  /   No Comments

Stowarzyszenie Przyjaciół Sztuki w Legnicy i Legnicka Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Gumińskiego zapraszają na spotkanie ze Stanisławem Górką pt. “Z górki czy pod górkę, ale z Górką zawsze szczęśliwie!”. Spotkanie, które poprowadzi Krystyna Zajko-Minkiewicz odbędzie się 14 marca (czwartek) o godz. 17 w siedzibie Legnickiej Biblioteki Publicznej przy u ul. Piastowskiej 22. Wstęp wolny. Obowiązują wejściówki do odbioru od 6.03.2024 w LBP.

Prof. dr hab. Stanisław Górka to aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, producent, reżyser, pedagog (nauczyciel emisji głosu w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza), współzałożyciel i lider Towarzystwa Teatralnego Pod Górkę (1992) – teatru specjalizującego się w kameralnych formach wokalno-aktorskich. Znany jest z licznych kreacji teatralnych i filmowych („Plebania”, „Magda M”, „Miodowe lata”, „Zawrócony”, „Pułkownik Kwiatkowski”, „Panny i wdowy”, „Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy” i in.).

Źródło: Legnicka Biblioteka Publiczna

FOT./ RYC LBP

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

bike-ride-8408035_1280

Rusz się na majówkę z legnickim OSiR-em

Read More →