Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Feniks szkoli z Nordic Walking

Przez   /   29/05/2013  /   No Comments

Wychodząc naprzeciw osobom zainteresowanym rozpoczęciem swojej sportowej przygody z nordic walking i chcącym brać udział w regularnych treningach z kijkami, Feniks Legnica zaprasza do wzięcia udziału w zajęciach z profesjonalnymi trenerami Nordic Walking z Legnicy i Wrocławia. Na zajęcia może przyjść każdy.

 Dlaczego warto wybrać zajęcia Feniks Legnica?

Rafał Srokowski: Bo nasi trenerzy podchodzą indywidualnie do każdego uczestnika. Bez względu na to czy jesteś początkującym czy zaawansowanym nordic walkerem zajęcia będą dostosowane do twoich potrzeb. Rozpoczynających chodzenie z kijkami zapoznamy z tajnikami nw, nauczymy ćwiczeń niezbędnych do prawidłowego chodzenia a zaawansowanym pomożemy popacować nad techniką chodzenia.

 Czy do zajęć trzeba się przygotować?

RS: Poza wygodnym strojem sportowym i czymś do picia nie trzeba nic brać ze sobą. Posiadamy własne kijki do NW, które udostępniamy podczas zajęć. Nasze działania wspiera Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking, więc sprzętu dla zainteresowanych nie powinno zabraknąć.

 Kiedy rozpoczynacie zajęcia?

RS: Startujemy już 4 czerwca w Parku Miejskim w Legnicy (boczne stadiony treningowe). Jednak zainteresowane osoby mogą do nas dołączyć na każdym treningu.

Liczba miejsc jest ograniczona i obowiązują zapisy na zajęcia. Szczegółowych informacji udziela:

Rafał: 693-601-507

Marek: 519-117-461

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2498 dni temu dnia 29/05/2013
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Maj 28, 2013 @ 5:36 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

miedz-wiosna-2020_1580991504_1504-1024x682

Pensje piłkarzy i trenerów Miedzi niższe o połowę

Read More →