UM_Legnica_BiP
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Skrabania w Azotach, Gregor do Powenu

Przez   /   28/05/2013  /   No Comments

Siódemka Miedź Legnica po spadku z PGNiG Superligi pozbyła się dwóch zawodników. Klub opuścił Paweł Gregor i Adam Skrabania.

Adam Skrabania, najlepszy strzelec legnickiego zespołu związał się dwuletnim kontraktem z Azotami Puławy. To, że 28-letni lewoskrzydłowy odejdzie z Legnicy stało się pewne z momentem degradacji Siódemki do 1.ligi. Wychowanek ASPR Zawadzkie barw legnickiego zespołu bronił przez pięć sezonów i regularnie był jego najlepszym strzelcem. W poprzednim sezonie zdobył 139 bramek. W minionych rozgrywkach niewiele mniej, bo aż 136.

Z kolei Paweł Gregor związał się trzyletnią umową z Powen Zabrze. W zespole ze Śląska 21-letni rozgrywający w przyszłym sezonie jednak grał nie będzie. – Związałem się z zabrzanami trzyletnim kontraktem, ale w tym roku grał tam jeszcze nie będę. Może uda się w przyszłym, bo Powen buduje bowiem zespół na lata. Teraz czeka mnie wypożyczenie ? mówi Paweł Gregor, były już szczypiornista Siódemki Miedź Legnica.

 

źródło: siodemka.legnica.pl

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2498 dni temu dnia 28/05/2013
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Maj 28, 2013 @ 5:01 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

miedz-wiosna-2020_1580991504_1504-1024x682

Pensje piłkarzy i trenerów Miedzi niższe o połowę

Read More →