schronisko
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

E-majówka z Legnickim Centrum Kultury

Przez   /   30/04/2021  /   No Comments

Przed nami weekend majowy. Z tej okazji Legnickie Centrum Kultury przygotowały specjalny majówkowy program online.  Zapraszamy do oglądania na kanale YouTube LCK.

Pierwsze dni maja mieszkańcom Legnicy kojarzyć się mogą przede wszystkim z rodzinnym świętowaniem i dobrą zabawą na świeżym powietrzu. Niestety, w tym roku powtarza się scenariusz sprzed 12 miesięcy – Majówka 2021 nie odbędzie się z powodu pandemii… Nie tracimy jednak optymizmu i trzymamy kciuki, żeby w przyszłym roku móc spotkać się z Wami wszystkimi w pełni zdrowia i energii. A tymczasem zapraszamy na kanał YouTube Legnickiego Centrum Kultury - https://www.youtube.com/channel/UCMHjsqEuKV1wcIUAiM0zDzg

E-majówka czyli dwuodcinkowy specjalny program, który pojawi się na naszym YouTubie 2 i 3 maja. Nawiążemy w nim do Święta Pracy, dawnych majowych pochodów, Święta Fagi i oczywiście do 230. Rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. W programie pojawią się także majówkowe ciekawostki, goście i rozmowy. Świętujmy razem!

Natomiast już w sobotę – Nowa Kulturama już w sobotę 1 maja!

Niezwykle miło nam zapowiedzieć odświeżoną odsłonę Kulturamy. W pierwszym wydaniu nowej odsłony naszego serwisu informacyjnego zaprezentujemy nową czołówkę, świeżą formułę studia i… jeszcze więcej aktualności ze świata legnickiej kultury i nie tylko! Zmianie uległa także data emisji programu – począwszy od maja w Kulturamie będziemy spotykać się w każdą pierwszą sobotę miesiąca. A w najnowszym odcinku powiemy Wam nieco więcej o historii majowych świąt, nawiążemy do prestiżowego wyróżnienia dla grupy Z Dzielni Chłopcy i poinformujemy, co ciekawego w najbliższym czasie będzie działo się w naszym mieście. Miłośnikom historycznych ciekawostek kulturalnych przedstawimy nieznany legnicki epizod z życia znanego aktora Jana Himilsbacha. Serdecznie zachęcamy do oglądania i życzymy udanej Majówki!
Zapraszamy na (1) Legnickie Centrum Kultury – YouTube w sobotę 1 maja o godz. 12.00

Specjalne zaproszenie na nową odsłonę KULTURAMY – pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=XMpA_RAnP0w

Źródło: Legnickie Centrum Kultury

RYC. LEGNICKIE CENTRUM KULTURY

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Bez tytułu

Zagrodno. Nadzwyczajna sesja i co z niej wynikło

Read More →