AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Dobre zmiany w szpitalu – więcej lekarzy specjalistów

Przez   /   23/09/2022  /   1 Comment

Dodatkowi lekarze, nowe zabiegi, większe możliwości. W odpowiedzi na oczekiwania pacjentów, Maciej Leszkowicz, prezes spółki Szpital Powiatowy im. A. Wolańczyka w Złotoryi, usprawnił funkcjonowanie trzech poradni specjalistycznych. 

W poradni neurologicznej zatrudniony został nowy specjalista neurolog. Przyjmuje w czwartki oraz w dwie soboty w miesiącu.

Do poradni okulistycznej pozyskano nową okulistkę. Od października będzie przyjmować pacjentów we wtorki i czwartki w godzinach 16:00 – 19:00. Pacjenci, u których stwierdzi się wskazania do zabiegów operacyjnych, będą kierowani „szybką ścieżką” na oddział okulistyczny w Jeleniej Górze. To rozwiązanie skróci czas oczekiwania na interwencję specjalisty.

W poradni ortopedycznej od 15 października pojawi się nowy lekarz ortopeda. Będzie przyjmował zarówno dorosłych pacjentów, jak i dzieci. Na miejscu będzie można skorzystać z nowych zabiegów, m.in. cieśni nadgarstka, haluksów oraz terpapii osoczem bogatopłytkowym. Podobnie, jak w przypadku okulistyki pacjenci, u których stwierdzi się wskazania do zabiegów operacyjnych będą kierowani „szybką ścieżką” na oddział ortopedyczny.
Dzięki staraniom prezesa oraz dobrej współpracy z zarządem powiatu złotoryjskiego, analizowane są potrzeby mieszkańców. Wkrótce kolejne udogodnienia. Zwiększy się dostępność do specjalistów, również w godzinach popołudniowych i wieczornych.

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 431 dni temu dnia 23/09/2022
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Listopad 4, 2022 @ 11:26 am
  • W dziale: wiadomości

1 komentarz

  1. do lustrator pisze:

    i teraz pytanie.Dlaczego Jelenia GóraTo jest szpital niech ratuja wzrok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

425-217379

Śnieżny wtorek. Na drogach zrobiło się niebezpiecznie

Read More →