Jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Deskorolkowe Mistrzostwa Polski na skateparku

Przez   /   26/05/2017  /   No Comments

27 maja (sobota) w Legnicy, w skateparku przy ul. Cynkowej, odbędzie się „SPOX SKATE JAM 1”, który będzie jednym z kilku tegorocznych przystanków „Deskorolkowych Mistrzostw Polski”.
Start imprezy przewidywany jest na godzinę 11.00. Do legnickiego skateparku zjadą najlepsi zawodnicy z Polski. Oprócz nagród finansowych i rzeczowych walczyć będą o „dzikie karty”, uprawniające do startu w Finale Mistrzostw, który odbędzie się we wrześniu.
Zawody odbędą się w formie Jam Session w trzech grupach: open, under 16 oraz girls. Startujący zostaną podzieleni na grupy, a najlepsi dostaną się do finału, w którym każdy z nich będzie miał dwa przejazdy o określonym przez sędziów czasie. Liczyć będzie się lepszy z nich.
Po tej części na widzów czeka jeszcze widowiskowa konkurencja „Best Trick”, czyli konkurs na najlepszy wykonany trick na wybranej przez sędziów przeszkodzie.
Za organizację wydarzenia odpowiadać będzie „Polish Skate Federation” wspierana przez miejscowych działaczy.
Deskorolka będzie debiutować jako nowa konkurencja na Igrzyskach Olimpijskich w Tokyo W 2020 roku, więc warto przyjść i przekonać się na żywo, że jazda na desce to naprawdę trudna, ale i niezwykle widowiskowa dyscyplina.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

kamila,mVqUwmKfa1OE6tCTiHtf

Mistrzostwa Polski w taekwon-do. Złote legniczanki

Read More →