schronisko
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Sukces zawodników KKS TORA z Legnicy

Przez   /   30/05/2017  /   No Comments

Ponad 400 zawodników z 56 klubów z 10 państw (Polska, Czechy, Litwa, Ukraina, Nepal, Turcja, Rumunia, Algieria, Indie i Nigeria), startowało w cyklicznym turnieju Central Poland Open Grand Prix Karate WKF – 27.05.2017r. w Pleszewie. Dobrze spisali się zawodnicy legnickiego Klubu Karate Shotokan TORA, zdobywając 3 medale: 1 srebrny i 2 brązowe.

Niewątpliwie należy dodać, że w tej międzynarodowej rywalizacji była bardzo duża frekwencja w kategoriach wiekowych. (od 8 do 15 zawodników). Także zawodnicy musieli mocno przedzierać się do wyników medalowych. Nikola Kozłowska zdobyła srebro w kumite młodziczek -40 kg. Dawid Król po zaciętej walce z zawodnikiem Ukrainy wywalczył brąz w kumite kadetów – 57 kg. Niezłą przygodę zliczył Patryk Papros , który wygrywał 2 :1 walkę o wejście do finału, ale w rezultacie wyszedł niefortunnie poza pole walki po raz drugi w ciągu czasu „atoshi baraku”( 15 sekund), ostatecznie ją przegrywając . Zdobył 3 miejsce i brązowy medal w kumite młodzików -50 kg.
Nie powiodło się medalowo, na tym turnieju naszym dziewczętom: Aleksandrze Macuga, Martynie Gibasiewicz oraz chłopcom Patrykowi Stohnijowi, Bartkowi Baci i Piotrkowi Stężyckiemu. Mimo włożonego wysiłku w start, nie osiągnęli wyników medalowych. Zawodnicy Ci, jednak odnieśli dużo sukcesów tydzień wcześniej na XXVI Pucharze Dolnego Śląska w Karate WKF. Gratulacje dla zawodników.
Srebrny medal:
· Kozłowska Nikola – kumite młodziczek – 40 kg
Brązowe medale:
· Dawid Król – kumite kadetów -57 kg
· Patryk Papros – kumite żaków -40 kg

Jacek Rusek/ KKS TORA

FOT. JACEK RUSEK/ KKS TORA

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 1337 dni temu dnia 30/05/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Maj 30, 2017 @ 6:27 am
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

syska-tomasz-fot-b-hamanowicz-miedzlegnica-eu_1611304224_4224

Akademia Piłkarska Miedzi ma nowego dyrektora

Read More →