Jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Czeskie sukcesy Klubu Karate Kyokushin z Legnicy

Przez   /   03/12/2019  /   No Comments

Młodzi zawodnicy Klubu Karate Kyokushin Legnica osiągnęli doskonałe wyniki w tegorocznej edycji międzynarodowej ligi karate kumite (walki) młodzieży i dzieci w Czechach. Aleksander Krzywicki, junior, który w swojej kategorii wygrał trzy z czterech rund, został mistrzem Czech.

Czeska liga składa się z czterech rund, każda odbywa się w innej miejscowości i jest organizowana przez inny klub. Pierwsza runda odbyła się w marcu w Pradze, w czerwcu młodych karateków gościły Frantiskove Laznie. W październiku zmagania odbyły się w Klatovie, a ostatnia rundę rozegrano 30 listopada 2019 r. w Sokolovie.
Wspaniałe starty zanotował na swoim koncie Aleksander Krzywicki. W jednej rundzie nie startował z powodu kolizji terminów (start w Białymstoku). W dwóch pierwszych rundach został także najlepszym technikiem zawodów.
Olek wystartował także w 9. Otwartych Mistrzostwach Republiki Czeskiej, gdzie odniósł pewne zwycięstwo. Krzywicki już 8 grudnia wystartuje w International Friendship Karate Championships w japońskiej Osace.
W Czechach wystartowali także Ania i Jan Jaroszyńscy. Ania w Sokolovie zdobyła pierwsze miejsce i ostatecznie zajęła w lidze miejsce trzecie. Jej brat Jan w Sokolovie był trzeci.
Klub Karate Kyokushin Legnica działa w strukturach I. K. O. Nakamura Branch Zakopane, prowadzonym przez shihana Włodzimierza Weselskiego. Zawodnikom i trenerom serdecznie gratulujemy, życząc kolejnych sukcesów.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 223 dni temu dnia 03/12/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Grudzień 3, 2019 @ 3:38 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

kostorz-fot-b-hamanowicz-miedzlegnica-eu_1593862203_2203

Miedź Legnica – GKS Tychy 2:2. Jak mecz widzą trenerzy?

Read More →