Jasminowa2
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Dadełło zapowiada: Nowak wywalczy awans albo odejdzie

Przez   /   01/12/2019  /   No Comments

Po ostatnich porażkach Miedzi w Fortuna 1 Lidze, a także licznych spekulacjach prasowych dotyczących pozycji trenera Dominika Nowaka, stanowisko w tej sprawie zajął właściciel Miedzi Andrzej Dadełło.
- Po przegranych meczach z Sandecją i Odrą, ostatnie dni w Miedzi były bardzo gorące. Jedną z pierwszych decyzji było podpisanie aneksu do umowy z trenerem Dominikiem Nowakiem, z którego wynika, że w przypadku braku awansu jego kontrakt zostanie rozwiązany w czerwcu 2020 roku, bez konsekwencji finansowych dla klubu. Trener Nowak zaakceptował te warunki, rezygnując dobrowolnie z dłuższego kontraktu i pewnego wynagrodzenia, ponieważ ma świadomość, że zawiódł zarówno kibiców, jak i właściciela klubu. – To zrozumiałe, że ja i kibice jesteśmy sfrustrowani słabą grą i ostatnimi wynikami Miedzi. Mimo to cel na ten sezon pozostaje niezmienny. Każdy popełnia błędy, trener także ich nie uniknął, a w przerwie zimowej trzeba je naprawić. Ze wszystkich trenerów, których zatrudniałem w Miedzi, drużyna pod wodzą Nowaka, w pierwszym sezonie, prezentowała się najlepiej. Do tego musimy wrócić, nawet jeśli zimą będą potrzebne zmiany kadrowe – powiedział Andrzej Dadełło.

Źródło: Miedź Legnica

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 252 dni temu dnia 01/12/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Grudzień 2, 2019 @ 4:10 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Miedź-wraca-do-gry-300x224

Plan przygotowań Miedzi

Read More →