AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Chojnów. Sklepowy złodziej wpadł przez marihuanę

Przez   /   11/08/2020  /   No Comments

Policjanci zatrzymali w Chojnowie 35-letniego mieszkańca powiatu lwóweckiego, bo miał przy sobie marihuanę. Podczas czynności w komisariacie jeden z funkcjonariuszy rozpoznał w nim złodzieja, który okradł jeden ze sklepów na terenie miasta. 

- Policjanci Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji z Legnicy, pełniąc służbę na terenie Chojnowa, wylegitymowali na ulicy Lubińskiej 35-letniego mieszkańca powiatu lwóweckiego – relacjonuje podkomisarz Jagoda Ekiert, oficer prasowa Komendy Miejskiej policji w Legnicy. – Podczas kontroli dokumentów funkcjonariusze zwrócili uwagę na nietypowe zachowanie się mężczyzny.

Doświadczenie podpowiadało policjantom, że może chodzić o narkotyki. Sprawdzili i w szszetce należącej do 35-latka znaleźli marihuanę. Mężczyznę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie.

- Podczas wykonywania czynności z zatrzymanym policjant z Komisariatu Policji w Chojnowie rozpoznał mężczyznę jako sprawcę kradzieży, do której doszło w jednym ze sklepów na terenie Chojnowa – kontynuuje Jagoda Ekiert. – Według ustaleń funkcjonariuszy sprawca po wejściu na teren obiektu handlowego, wykorzystał chwilą nieuwagę personelu i ukradł 19 koszulek. Starty, jakie poniósł właściciel to kwota ponad 1000 złotych. Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Chojnowie przedstawili 34-letniemu mieszkańcowi powiatu lwóweckiego zarzuty. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Natomiast za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat więzienia.

FOT. POLICJA LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 42 dni temu dnia 11/08/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Sierpień 11, 2020 @ 1:07 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

rabczenko-2-1024x681

Wojewoda chce usunąć z rady miasta Jarosława Rabczenkę?

Read More →