helios1
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Brawo Probuild. Integrowali się odmalowując przystanek

Przez   /   20/01/2020  /   No Comments

Pracownicy poznańsko-wrocławskiej spółki Probuild przy okazji spotkania integracyjnego w Kondratowie wyremontowali wiejski przystanek autobusowy. – Mamy nadzieję, że nasza praca spodoba się mieszkańcom i że oczekującym na autobus będzie chociaż trochę przyjemniej. Przy tej okazji zachęcamy inne firmy do podobnej inicjatywy – mówi prezes Jacek Trybusz. 

 

Załoga Probuild świętowała wybudowanie w 2019 roku nowoczesnego akademika Las we Wrocławiu. Na miejsce spotkania integracyjnego wybrała gospodarstwo agroturystyczne w Kondratowie.

- Chcieliśmy zrobić to w sposób w którym nie tylko my będziemy dobrze się bawić, ale damy coś od siebie młodzieży szkolnej – wyjaśnia Jacek Trybusz.

Przystnek autobusowy został pomalowany. Wymieniono dach. Materiał na jego naprawe przekazał wójt Męcinki (Probuild dziękuję mu za włączenie się w akcję). Przy okazji uporządkowano teren wokół przystanku.

FOT. PROBUILD SP. Z O.O.

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 247 dni temu dnia 20/01/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Styczeń 21, 2020 @ 8:01 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

nowa-rada-357-1024x683

Niemiec: Przenieśmy kładkę z Piastowskiej nad autostradę

Read More →