wakacje
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Po narkotykach wyruszył w drogę do więzienia

Przez   /   21/01/2020  /   No Comments

Poszukiwany dwoma listami gończymi przestępca wpadł w ręce policjantów z Legnicy, gdy będąc pod wpływem narkotyków wyjechał samochodem w miasto. Znaleziono przy nim zawiniątko z amfetaminą. 

W niedzielę ok. godz. 16 funkcjonariusze Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zatrzymali do kontroli drogowej jego samochód. Ich uwagę zwróciło zachowanie kierowcy, który na widok radiowozu gwałtownie przyspieszył. Mieli nosa. 35-latek był pod wpływem środków odurzających, co potwierdził wynik narkotestu. Nie wrócił już tego dnia do domu, bo po sprawdzeniu w bazach danych okazało się, że dwa sądy – w Złotoryi i Legnicy – wysłały za nim listy gończe. Mężczyzna ukrywał się przed odbyciem kary 3 lat pozbawienia wolności, w związku z czym został przewieziony do policyjnego aresztu.

- Za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz zakaz kierowania pojazdami nawet do lat 15. Za posiadanie środków odurzających sąd może skazać nawet na karę do 3 lat pozbawienia wolności – informuje sierż. szt. Anna Tersa z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

FOT.  POLICJA LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 246 dni temu dnia 21/01/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Styczeń 21, 2020 @ 8:27 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

pobrany-plik

Moje trzy grosze. Amba*

Read More →