helios
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Bezpłatne ekcje pływania i zajęcia nordic walking

Przez   /   29/09/2016  /   No Comments

KGHM zaprasza na jesienny cykl zajęć sportowo-rekreacyjnych organizowanych w ramach programu społecznej odpowiedzialności EKO-Zdrowie. Dzieci w wieku 5 – 10 lat mogą uczestniczyć w lekcjach nauki pływania. Dla osób, które skończyły 40 rok życia firma przygotowała zajęcia nordic walking. Udział w programie jest bezpłatny.


Zajęcia nordic walking prowadzone będą w pięciu miastach Zagłębia Miedziowego: Chojnowie, Głogowie, Legnicy, Lubinie i Złotoryi, w cyklu treningowym: październik – grudzień br. W każdym z ww. miast utworzone zostaną maksymalnie 50-osobowe grupy uczestników, którzy technik marszu z kijami będą uczyć się z doświadczonymi instruktorami z Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking. Ponadto w ramach zajęć, każda z grup weźmie udział w wykładzie poświęconym diecie oraz technikom marszu z kijami.

Informacje i zapisy na nordic walking: www.psnw.pl, tel. 668 005 085


Zajęcia na basenach dla dzieci odbywać się będą w miesiącach październik – grudzień br. W każdym z miast uczestniczyć może maksymalnie 60 dzieci w dwóch 30-osobowych grupach. Wykwalifikowani instruktorzy z klubów pływackich regionu, przekażą wiedzę na temat podstawowych technik pływania i bezpiecznych zasad poruszania się w wodzie.

Informacje i zapisy na naukę pływania:

w Legnicy: www.wankan.com tel. 601 768 450
w Lubinie: www.piranie-lubin.pl tel. 790 829 798
w Polkowicach: www.pletval.polkowice.pl tel. 505 617 840
w Rudnej: www.shark-plywanie.pl tel. 572 103 082

FOT: KGHM

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

2346_1593740705

Gimnastyka z Centrum Seniora w legnickim parku

Read More →