DPD new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  kultura  >  Current Article

Bardzo Młoda Kultura. Czeka grant, więc dowiedz się więcej

Przez   /   14/05/2020  /   No Comments

Galeria Sztuki serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym (online) dotyczącym programu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021 – Dolny Śląsk.

BMK to program Narodowego Centrum Kultury, który wspiera działania kulturalne, społeczne i edukacyjne realizowane wspólnie przez trzyosobowe zespoły reprezentujące miejskie instytucje oświatowe i kulturalne. My – Galeria – jesteśmy partnerem (jednym z kilku) dolnośląskiego programu i operatora (wrocławskiego Ośrodka Działań Artystycznych Firlej). W ramach zadania można uzyskać grant w wysokości 10.000 zł! Nabór wniosków trwa do 30 czerwca 2020 r., do godz. 23.59. Ogłoszenie wyników nastąpi do 20 lipca.

Spotkanie w postaci webinarium, odbędzie się w czwartek (14.05) o godz.: 17:00. Poprowadzi je Paweł Kamiński na facebook’owej stronie Bardzo Młodej Kultury.

Jest ono skierowane do wszystkich aktywistów z sektora kultury i oświaty, którzy chcieliby zawalczyć o grant. W trakcie webinarium będzie można się dowiedzieć m.in.:

- czym jest program Bardzo Młoda Kultura 2019-2021 – Dolny Śląsk oraz jakie są jego cele, główne założenia i kluczowe elementy?
- jak będzie przebiegała realizacja programu w 2020 roku?
- jak zdobyć 10.000 zł na wsparcie inicjatywy z zakresu edukacji kulturowej?
- jakie inicjatywy chcemy wspierać?
- kto może zgłosić inicjatywę?
- jak zgłosić inicjatywę?

Udział w webinarium jest bezpłatny, a transmisja będzie dostępna w wydarzeniu, w zakładce “dyskusja”. https://www.facebook.com/events/2862527060521065/

Wskazówki dotyczące zasad ubiegania się o granty znaleźć można na stronie wojewódzkiego operatora projektu: http://www.firlej.wroc.pl/firlej-zostal-operatorem-regionalnym-bardzo-mlodej-kultury-na-lata-2019-2021 oraz na stronie Galerii Sztuki w Legnicy: http://galeria.legnica.eu/bardzo-mloda-kultura/. Galeria Sztuki jako instytucja partnerska, wesprze kolejne projekty dlatego też zapraszamy do współpracy, pomocy, konsultacji czy instytucjonalnego wsparcia inicjatywnych trójek.

W zał. dwie najnowsze grafiki. A przypominając ostatnie informacje w temacie BMK, odsyłam do publikacji zaprzyjaźnionego portalu: https://24legnica.pl/bardzo-mloda-kultura-znow-w-legnicy/

Zapraszamy do wzięcia udziału!

Galeria Sztuki w Legnicy

 

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

2329_1591055105

Galeria Satyrykon znowu otwarta dla zwiedzających

Read More →