DPD new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  kultura  >  Current Article

Ale Murale! W piątek wernisaż wystawy i DJ set

Przez   /   17/10/2019  /   No Comments

Galeria Sztuki oraz uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego zapraszają w piątek (18 października) na finał projektu Ale Murale, realizowanego w ramach programu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021. Początek godz. 16.30, plac Katedralny 1.

Podczas tego wydarzenia obejrzymy m.in. wystawę zdjęć z realizacji projektu, dokumentującego dolnośląskie murale, wykonane przez jego uczestników.
Ale Murale jest projektem realizowanym przez Galerię Sztuki oraz II LO. W jego ramach uczestnicy odkrywali legnickie i nie tylko legnickie murale. Były panele poświęcone street artowi (tzw. sztuka uliczna) i inne. Zwieńczeniem akcji było zaprojektowanie i wykonanie muralu, który stworzyli uczniowie II LO. Efekty tej pracy zostaną zaprezentowane w piątek podczas wernisażu.
Wernisaż wystawy i DJ set by Józ Kow w Galerii Sztuki (pl. Katedralny 1), 18 października w piątek o godzinie 16.00.
Projekt Ale murale jest dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 230 dni temu dnia 17/10/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Październik 17, 2019 @ 4:38 pm
  • W dziale: kultura

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

coat-1245857_1280

“Króla Leara” wyreżyseruje w Legnicy A. Augustynowicz

Read More →