AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Akcja Zima z Ligą Obrony Kraju

Przez   /   31/01/2016  /   No Comments

Zarząd Powiatowy Ligi Obrony Kraju w Legnicy zaprasza dzieci i młodzież na Akcję Zima z Ligą Obrony Kraju. W dniach od 01.02.2016 do 12.02.2016 roku, na strzelnicy sportowej w Legnicy, ul. Piastowska 6, w godzinach 10 00 – 13 00 będzie można, pod okiem doświadczonych instruktorów strzelectwa i sędziów sportowych, wypróbować swoje umiejętności strzeleckie.

Jest to kolejna cykliczna impreza organizowana przez Zarząd Powiatowy Ligi Obrony Kraju w Legnicy – mówi Jacek Kamola, wiceprezes Zarządu Powiatowego LOK. W czasie zawodów strzeleckich prowadzimy również naukę celnego strzelania i prawidłowego obchodzenia się z bronią oraz zachowania odpowiednich warunków bezpieczeństwa w czasie strzelania. Cieszy nas fakt, iż z roku na rok, coraz więcej młodzieży korzysta z naszej strzelnicy.

- Jesteśmy zadowoleni również z bardzo wysokiego poziomu zawodów sportowych, które organizując od wielu lat, już na stałe znalazły się w kalendarium legnickich imprez sportowych. Poziom wyszkolenia strzeleckiego naszych zawodników jest bardzo wysoki, co zawdzięczamy kadrze nauczycieli zatrudnionych w legnickich placówkach oświatowych, a także członkom Ligi Obrony Kraju zaangażowanym w szkolenie strzeleckie młodzieży. Uroczyste podsumowanie Akcji Zima 2016 z LOK i wręczenie pamiątkowych medali i pucharów dla najlepszych strzelców, odbędzie się 12.02.2016 roku – dodaje Jacek Kamola.

Źródło: LOK LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 1658 dni temu dnia 31/01/2016
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Luty 1, 2016 @ 12:23 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

corona-4921066_1920

Piłkarze Górnika Złotoryja w kwarantannie. Nie grają

Read More →