AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

19-latek włamał się do szkoły w Legnicy. Po co? Sam nie wie

Przez   /   06/07/2020  /   No Comments

W miniony weekend, funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, zatrzymali na gorącym uczynku 19-letniego mężczyznę, który uprzednio wybijając szybę i uszkadzając metalowe drzwi wszedł do jednej ze szkół podstawowych w Legnicy. W wyniku zdarzenia powstały straty w wysokości 2700 zł. Sprawcy grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W sobotę około godz. 17:40 policjanci otrzymali informację o tym, że ktoś usiłuje włamać się do jednej ze szkół na terenie miasta. Dzielnicowi natychmiast udali się na miejsce, gdzie podjęli interwencję. W budynku jednej ze szkół, na sali gimnastycznej zastali młodego mężczyznę, który siedział w jednej z ławek a obok niego leżała rozpylona gaśnica. Okazało się, że to 19-letni legniczanin, który usiłując wejść na salę uszkodził okno i metalowe drzwi. Podczas wykonywanych czynności ustalono, że do budynku dostał się przez okno znajdujące się na wysokości drugiego piętra. Mężczyzna nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć swojego zachowania. W wyniku zdarzenia szkoła poniosła straty w wysokości 2700 zł.

Sprawca usłyszał zarzut zniszczenia mienia, za co grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

mł.asp. Anna Grześków/ Policja Legnica

FOT. POLICJA LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 350 dni temu dnia 06/07/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Lipiec 6, 2020 @ 3:36 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

421-89697

Jawor. Osiemnastolatek nie żyje, dwie osoby ranne

Read More →