Kino
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Paweł Piwko dyrektorem marketingu w Siódemce

Przez   /   07/09/2021  /   2 Comments

Zarząd MSPR Siódemka powierzył stanowisko dyrektora do spraw marketingu Pawłowi Piwce. Nasz olimpijczyk będzie też pełnił obowiązki Ambasadora Klubu.

- Paweł Piwko jest wybitnym sportowcem, który zapisał się w historii nie tylko polskiego sportu, ale i legnickiego. Nie wyobrażałem sobie, by po zakończeniu kariery zawodniczej, nie został w klubie i nie działał na rzecz popularyzacji piłki ręcznej i Siódemki. Jestem przekonany, że w nowej roli sprawdzi się, jak nikt inny – mówi Martin Huras, prezes MSPR Siódemka Legnica.

Paweł Piwko karierę sportową zakończył w styczniu br. W drugiej części sezonu 2020/2021 pełnił obowiązki II trenera zespołu seniorów. Od nowego sezonu obejmie obowiązki dyrektora ds. marketingu oraz Ambasadora Klubu. Uchwałę w tej sprawie podjął zarząd MSPR Siódemka.

Paweł Piwko jest wychowankiem Żagwi Dzierżoniów. Po ukończeniu nauki w SMS Gdańsk występował w Śląsku Wrocław, Chrobrym Głogów (wicemistrzostwo Polski) oraz PGE Vive Kielce z którym wywalczył dwa tytuły mistrza Polski i dwa Puchary Polski. W reprezentacji Polski zagrał w 44 spotkaniach, zdobywając w nich 70 bramek. Nasz kraj reprezentował na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie w 2008 r. na których Polska wywalczyła 5. miejsce. Barw naszego klubu bronił przez ponad 10 lat – od 2010 r.

Źródło: Siódemka Miedź Huras Legnica

FOT. ARKADIUSZ CYMBALISTA Na zdjęciu (od lewej) wiceprezes Piotr Pęczek, prezes Martin Huras, Paweł Piwko i członek zarządu Tomasz Góreczny.

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 143 dni temu dnia 07/09/2021
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 7, 2021 @ 1:33 pm
  • W dziale: sport

2 komentarze

  1. Agencja iCEA pisze:

    Gratulujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

img_0216,mVqUwmKfa1OE6tCTiHtf

Legnica. Wojciech Łobodziński Trenerem Roku

Read More →