PWSZ_prezentacje
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Zawodniczki Ocelota najlepszym duetem Europy!

Przez   /   09/05/2024  /   No Comments

Ewa Taradjczyk i Maja Cichoń – podopieczne legnickiej Fundacji Ocelot – po raz drugi z rzędu wywalczyły jako duet tytuł mistrzyń Europy w tańcu fitness. Podczas Międzynarodowych Mistrzostw Europy w Tańcu Fitness w Austrii świetny występ zaliczyło również trio Ocelota w składzie Nela Przybylska, Aleksandra Lasik i Antonina Jaśkowska – dziewczyny do Legnicy wróciły z brązowy medalem. 

W mistrzostwach rywalizowało 300 zawodników i zawodniczek z całego kontynentu.

19-letnia Ewa Taradajczyk i 14-letnia Maja Cichoń nie tylko obroniły tytuł mistrzyń Europy, ale też zostały  nagrodzone pucharem Best of the Best przyznawanym za najlepszy układ zawodów.

Gratulujemy sukcesu!

Fundacja Wspierania Kultury Ruchu Ocelot została założona 24lata temu w Złotoryi przez zmarłego w ubiegłym roku Bogdana Zająca, wielokrotnego mistrza świata w akrobatyce sportowej. Bogdan Zając chciał w ten sposób odkrywać i wspierać akrobatyczne talenty, ale też poprzez organizację widowisk wykorzystujących ich umiejętności dawać im szasnę na utrzymanie się po zakończeniu sportowej kariery. Obecnie fundacja realizuje te cele we współpracy z władzami Legnicy, dokąd przeniosła się kilka lat temu.

FOT. FUNDACJA OCELOT

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

DSC_9516

Pogotowie Teatralne od poskładania rozsypanego

Read More →