PWSZ_prezentacje
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Aktywny maj z legnickim OSiR-em. Treningi w parku

Przez   /   07/05/2024  /   No Comments

W trzy majowe piątki (10, 17 i 24 maja) o godz. 17.30 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy zaprasza na godzinny trening obwodowy z elementami kalisteniki. Bezpłatne zajęcia na wielofunkcyjnych boiskach treningowych przy Stadionie Miejskim w Parku Miejskim poprowadzi Żaneta Wyszatycka.

 

Zgłoszenia e-mail : ci@osir.legnica.eu
Dodatkowe informacje: www.osir.legnica.eu / 76 7233801 / ci@osir.legnica.eu

Udział w zajęciach jest bezpłatny
Pamiętamy o zabraniu maty na zajęcia !

Kilka słów o prowadzącej:
Mam na imię Żaneta, uwielbiam ruch niemal w każdej odsłonie. Dzielę się i zarażam swoją pasją do treningów. To ona nadała cudownej barwy mojemu życiu. Trening funkcjonalny, siłowy, interwałowy o wysokiej intensywności sprawiają mi najwięcej radości i satysfakcji. Pomogę Ci pokochać ruch i pokochać siebie – to moje przewodnie motto. Mam zaszczyt poprowadzić majowe zajęcia w parku. Zapraszam w każdy piątek o 17:30 na trening obwodowy z elementami kalisteniki . Będziemy budować siłę i wydolność a przy okazji dobrze się bawić. Kto mnie zna, wie że uśmiechu i łez ciała nam nie zabraknie .

Źródło: OSIR Legnica

FOT. PIXaBAY

Do zobaczenia 10 , 17, 24 maja czekamy na Was / koniecznie zabierz wodę i dobry humor .

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

DSC_9516

Pogotowie Teatralne od poskładania rozsypanego

Read More →