basen jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Młodzi złodzieje alkoholu zaatakowali ochroniarza

Przez   /   17/02/2020  /   Komentowanie nie jest możliwe

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy w jednym ze sklepów na terenie Świerzawy ukradli butelkę alkoholu, a następnie w trakcie ucieczki zaatakowali interweniującego pracownika ochrony. Sprawcy zostali zatrzymani bezpośrednio po zdarzeniu. Za czyny, których się dopuścili, grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w godzinach popołudniowych w Świerzawie. Dwóch młodych mężczyzn weszło do sklepu, skąd wzięli butelkę alkoholu, a następnie nie płacąc za nią, pospiesznie udali się w kierunku wyjścia. Zostali zauważeni przez pracownika ochrony sklepu, który usiłował powstrzymać ich przed kradzieżą mienia. Pomiędzy mężczyznami doszło do szarpaniny, jednak sprawcom udało się uciec.

O sytuacji zostali poinformowani funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi, którzy natychmiast podjęli działania mające na celu ustalenie danych sprawców oraz ich zatrzymanie. Dzięki szybkiej i skutecznej reakcji mundurowych, dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie kradzieży zostało zatrzymanych bezpośrednio po popełnionym przestępstwie. Okazali się nimi dwaj młodzi mieszkańcy Świerzawy, którzy trafili prosto do policyjnego aresztu. Obaj usłyszeli zarzuty popełnienia kradzieży rozbójniczej, za którą grozi kara do 10 lat więzienia.

Źródło: st. sierż. Dominika Kwakszys/ KPP w Złotoryi

FOT. POLICJA ZŁOTORYJA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 43 dni temu dnia 17/02/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Luty 17, 2020 @ 10:45 am
  • W dziale: wiadomości

You might also like...

23ps_most_stara_krasnica_20200327_1

Saperzy usunęli niemieckie ładunki z mostu na Kaczawie

Read More →