AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Zasnął w rzece, uratowali go policjanci

Przez   /   30/07/2013  /   No Comments

- Patrolujący brzegi Kaczawy policjanci natknęli się na 44-latka, który spał do pasa zanurzony w rzece – opowiada podinspektor Sławomir Masojć, oficer prasowy legnickiej policji. Niewiele brakowało, a śpioch już by się nie obudził. 

Mężczyzna w rzece spał kamiennym snem i niełatwo go było dobudzić. Jednocześnie roztaczał dookoła intensywną woń alkoholu, który najwyraźniej zażył przed ułożeniem się w rzece i to bynajmniej  nie w homeopatycznej ilości (wykonane później badanie wykazało, że miał w organizmie ponad 2 promile).

Pod wodą znajdowały się nogi śpiocha oraz prawie cały tułów. Policjanci wyciągnęli meżczyznę na brzeg i zawieźli do miejskiej izby wytrzeźwień, bez porównania bezpieczniejszej od Kaczawy, choć nie tak kojąco chłodnej. Okazało się, że 44-latek nie ma stałego miejsca zamieszkania.

Policjantom zawdzięcza życie. Niewiele brakowało, by stoczył się w wodę i utonął. W pobliżu miejsca, gdzie uratowano śpiocha, w sobotę wyłowione zostały zwłoki 57-letniego legniczanina.

 

 

 

 

 

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 3414 dni temu dnia 30/07/2013
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Lipiec 30, 2013 @ 10:37 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

SONY DSC

Jarosław Kaczyński – i tabuny policji – w Legnicy

Read More →