PWSZ_prezentacje
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Zapisy na Bal Witelona przedłużone do końca marca!

Przez   /   25/03/2024  /   No Comments

Collegium Witelona Uczelnia Państwowa zaprasza studentów i absolwentów na tegoroczny Bal Witelona, który odbędzie się 13 kwietnia (sobota) w Hotelu Qubus w Legnicy. Ze względu na duże zainteresowanie, zapisy zostały przedłużone do końca marca.

Bal Witelona to wydarzenie skierowane do studentów i absolwentów Collegium Witelona Uczelnia Państwowa (dawniej PWSZ im. Witelona w Legnicy). Pierwszy Bal Witelona odbył się w ubiegłym roku, z inicjatywy Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego Witelonki. Był bardzo udany!

W tym roku odbędzie się druga edycja Balu Witelona. Ponieważ zainteresowanie wydarzeniem rośnie z dnia na dzień, zapisy zostały przedłużone do 31 marca (pierwotnie były do 25 marca).

Collegium Witelona zachęca szczególnie absolwentów Uczelni, aby przyszli na Bal. Będzie to bowiem wyjątkowa okazja, aby odnowić znajomości i przyjaźnie ze studenckich czasów, powspominać okres studiów, wspólnie się bawić, integrować. Dla wielu absolwentów Bal Witelona może okazać się piękną, sentymentalną wyprawą w studenckie czasy.

Bal odbędzie się w Hotelu Qubus w Legnicy. Na uczestników czekać będą: pyszne jedzenie, zabawa taneczna z DJ Galix, fotobudka, zdjęcia na ściankach oraz inne atrakcje.

Witelonka serdecznie zaprasza absolwentów i studentów!

Szczegóły dotyczące tegorocznego Balu Witelona, zapisów, warunków uczestnictwa itp. są tutaj: https://www.collegiumwitelona.pl/brepo/panel_repo/2024/02/19/el5k0f/oplaty-na-konto.pdf

źródło: Collegium Witelona Uczelnia Państwowa

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

grafika-dzień-ziemi

Cztery dni darmowych dostaw na zakupy w drogerii internetowej i poprzez aplikację Rossmann PL

Read More →