wakacje
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Zamknięte ulice przy cmentarzu

Przez   /   31/10/2012  /   No Comments

Ze względu na Wszystkich Świętych, w czwartek 1 listopada zmieni się organizacja ruchu drogowego w rejonie legnickiego Cmentarza Komunalnego.  Od godz. 7 do 18 zamknięty dla większości samochodów będą fragmenty ulicy Wrocławskiej, Kwiatowej oraz Ofiar Ludobójstwa OUN-UPA. Część ulic z dwukierunkowych zamieni się w jednokierunkowe. Szczegóły poniżej.

Zamknięta dla ruchu zostanie ul. Wrocławska na odcinku od Gwiezdnej do Neptuna. Zakaz nie będzie dotyczył autobusów MPK, taksówek,
busów, pojazdów służb zapewniających bezpieczeństwo oraz samochodów dostarczających kwiaty i znicze do punktów sprzedaży w rejonie cmentarza.
Zakaz ruchu będzie też obowiązywał na ul. Ofiar Ludobójstwa OUN-UPA – od Wrocławskiej do Kazimierza Wielkiego oraz na ul. Kwiatowej – od Cmentarnej do Ofiar Ludobójstwa OUN-UPA.
Ruch jednokierunkowy wprowadzony zostanie na ulicach:
? Cmentarnej ? od Wrocławskiej do Kazimierza Wielkiego,
? Brackiej ? od Kazimierza Wielkiego do Cmentarnej,
? Kwiatowej ? od Cmentarnej do Kazimierza Wielkiego,
? Kazimierza Wielkiego ? na odcinku od Cmentarnej do Dmowskiego.

Miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych będą usytuowane na stacji paliw BP i na parkingu Intermarche (dojazd od Kosmicznej). Natomiast w okolicach cmentarza przygotowane zostaną specjalne parkingi dla tych, którzy zdecydują się podróżować własnym samochodem. Znajdą się one na terenie pobliskich supermarketów. Wykluczona jest możliwość parkowania wzdłuż ul. Wrocławskiej i Ofiar Ludobójstwa OUN-UPA. Można natomiast parkować przy ulicach, na których tymczasowo wprowadzono jeden kierunek jazdy.

Zmiany będą obowiązywać tylko 1 listopada w godz. 7-18.

/źródło: URZĄD MIASTA W LEGNICY/

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2805 dni temu dnia 31/10/2012
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Październik 31, 2012 @ 1:39 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

tadeusz sz

Akt oskarżenia dla byłego wójta gminy Zagrodno

Read More →