Jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiedza  >  Current Article

Zajęcia drugiej edycji Szkoły Przywództwa KGHM

Przez   /   02/10/2020  /   No Comments

30 studentów i absolwentów rozpoczęło zajęcia w ramach drugiej edycji Szkoły Przywództwa KGHM „Przewodnicy”. Uczestnicy wezmą udział w zajęciach przygotowujących do pracy w biznesie, administracji lub w organizacjach pozarządowych.

Projekt KGHM „Przewodnicy” został zainagurowany w 2019 roku. Tegoroczne zajęcia prowadzone są przy zachowaniu wszystkich, zalecanych przez Głównego Inspektora Sanitarnego, zasad bezpieczeństwa dotyczących pandemii koronawirusa. Uczestnicy są zobowiązani do zachowania dystansu, mają zapewnione maseczki ochronne i środki do dezynfekcji.

Liderzy rozwoju poszukiwani

Tegoroczni „Przewodnicy” to studenci i absolwenci uczelni z całej Polski, w tym Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu czy Uniwersytetu Warszawskiego. Wśród nich znalazł się Dawid Szkurat, pracownik oddziału KGHM, Zakłady Górnicze Polkowice – Sieroszowice.

- Zależy mi zwłaszcza na zdobyciu wiedzy praktycznej z zakresu zarządzania ludźmi. Pierwsze wykłady były niezwykle interesujące i liczę na dużą dawkę wiadomości. Prowadzący zajęcia byli bardzo otwarci na pytania i dyskusję o zagadnieniach związanych z przywództwem – mówi Dawid Szkurat.

Szkolenia i praktyka

Zajęcia w ramach Szkoły Przywództwa KGHM prowadzą najwyższej klasy eksperci – menedżerowie KGHM Polska Miedź S.A. oraz uznani specjaliści z Polski i Stanów Zjednoczonych. Wśród tych ostatnich znajdą się m.in. emerytowani generałowie Sił Zbrojnych USA, którzy obecnie pracują w renomowanej firmie doradczej The Spectrum Group.

W ramach drugiej edycji Szkoły Przywództwa uczestnicy wezmą udział w wykładach i warsztatach z zakresu przywództwa i zarządzania strategicznego, gospodarki, podstawowych zjawisk dotyczących mechanizmów finansowych przedsiębiorstw oraz komunikacji i wystąpień publicznych.

Źródło: KGHM Polska Miedź S.A.

FOT. KGHM POLSKA MIEDŹ S.A.

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 19 dni temu dnia 02/10/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Październik 2, 2020 @ 11:42 am
  • W dziale: wiedza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

4

Berlińska uczelnia kolejnym partnerem PWSZ im. Witelona

Read More →