helios
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

XXIX Festiwal Piosenki Dziecięcej „Legnica 2020”

Przez   /   17/06/2020  /   No Comments

Spółdzielczy Dom Kultury „Atrium” jest organizatorem  XXIX Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Legnica 2020”. Ze względu na pandemię odbywa się on nie na żywo, lecz online. Dzieci swoje prezentacje nagrywały w domu i przesyłały na adres placówki. Liczba i zasięg terytorialny zgłoszonych uczestników przerosły najśmielsze oczekiwania organizatorów.

Po weryfikacji filmów, pod względem zgodności z regulaminem, do udziału zakwalifikowanych zostało 125 uczestników z terenu całej Polski. Oceniani będą oni w trzech grupach wiekowych:
- do lat 10,
- 11-12 lat,
- 13-15 lat.
Podczas trzech dni przesłuchań jury wyłoni laureatów, których oficjalnie poznamy w piątek, 19 czerwca. Na stronie organizatora trwa już głosowanie publiczności. Jest ono niezależne od werdyktu jury.
O tym, w czyje ręce trafią nagrody, zadecydują głosy internautów. Atrium zaprasza wszystkich legniczan do wspólnej zabawy i oddawania głosów na swoich faworytów. Fundatorami nagród są : Spółdzielnia Mieszkaniowa Piekary i Urząd Miasta Legnicy.

Link do panelu głosowania:  

https://forms.gle/5TCDjiiZiCij9Nvk8

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 29 dni temu dnia 17/06/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Czerwiec 17, 2020 @ 2:56 pm
  • W dziale: rozrywka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

20200708_232935

Wakacje w Stowarzyszeniu od serca “Faustynka” w Legnicy

Read More →