DPD new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

X Turniej Piłki Halowej o Puchar Komendanta

Przez   /   19/11/2019  /   No Comments

W hali sportowej na terenie Legnicy został rozegrany X Turniej Piłki Halowej o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Legnicy. Zwycięzcami tegorocznego turnieju okazali się być, jak w ubiegłym roku – reprezentanci Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, drugie miejsce zajęła drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach. Puchar za trzecie miejsce otrzymała reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy.

W hali sportowej OSiR w Legnicy przy ulicy Lotniczej został rozegrany X Turniej Piłki Halowej o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Legnicy. Łącznie w zmaganiach sportowych wzięło udział 8 drużyn z różnych powiatów. Rywalizacja była bardzo zacięta. Zmagania o puchar Komendanta Miejskiego Policji w Legnicy uwieńczone zostały sukcesem reprezentacji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Drugie miejsce wywalczyła drużyna Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach, natomiast trzecie miejsce zdobyła reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy.

Najlepszym bramkarzem turnieju okazał się Łukasz Wilczyński z KPP Góra, miano króla strzelców turnieju wywalczył Rafał Tański z KPP Polkowice, najlepszym zawodnikiem okazał się Błażej Gromniak z KMP Wałbrzych.

Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Legnicy nadkom. Zbigniew Kopij wręczył pamiątkowe puchary oraz statuetki drużynom, które wywalczyły miejsce na podium oraz najlepszym zawodnikom.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

sierż.szt. Anna Tersa/ KMP Legnica

FOT. POLICJA LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 197 dni temu dnia 19/11/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Listopad 19, 2019 @ 1:29 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

logouks9_baner,mVqUwmKfa1OE6tCTiHtf

Legniczanie powołani do kadry narodowej piłki ręcznej

Read More →