Jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Wyrzucił królika przez okno z bloku, bo go denerwował

Przez   /   14/08/2020  /   No Comments

41-letni mieszkaniec Lubina wyrzucił królika przez okno bloku mieszkalnego. Twierdzi, że zwierzę hałasowało. Królik przeżył upadek. Jego właścicielem zainteresowała się policja.

- Do zdarzenia doszło w jednym z bloków mieszkalnych na osiedlu Przylesie w Lubinie – informuje asp. sztab. Sylwia Serafin. – Do oficera dyżurnego zadzwoniła kobieta, informując, że jeden z lokatorów mieszkających w jej bloku wyrzucił królika przez okno. Zgłaszająca do przyjazdu policjantów zaopiekowała się wystraszonym zwierzęciem.

Funkcjonariusze zatrzymali w tej sprawie 41–letniego mężczyznę. Był pijany i pobudzony. Oświadczył policjantom, że wyrzucił królika, gdyż się zdenerwował, bo zwierzę hałasowało.  Królik był bardzo wystraszony, ale na szczęście nic mu się nie stało.
41–latek trafił do policyjnej celi. W trakcie przesłuchania przyznał się do swojego czynu i dobrowolnie poddał karze. Będzie teraz musiał zapłacić tysiąc złotych na rzecz Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce, a także 2 tys. złotych grzywny. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje sąd.

FOT. POLICJA LUBIN

 

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 40 dni temu dnia 14/08/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Sierpień 14, 2020 @ 9:28 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

rabczenko-2-1024x681

Wojewoda chce usunąć z rady miasta Jarosława Rabczenkę?

Read More →