wakacje
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Promujmy wybory – apeluje do rywali Kwiatkowski

Przez   /   31/03/2014  /   No Comments

Robert Kwiatkowski – kandydat koalicji Europa+ Twój Ruch do Parlamentu Europejskiego – zaapelował dziś do liderów pozostałych list, by spotkać się na wrocławskim Rynku i wspólnie nakręcić spot zachęcający Dolnoślązaków i mieszkańców Opolszczyzny do udziału w majowych eurowyborach. Dzięki temu reprezentacja okręgu w Brukseli może być silniejsza.

- 25 maja wybierzemy posłów do Parlamentu Europejskiego – przypomina Robert Kwiatkowski. – W tych wyborach, jak rzadko w których, będzie decydować frekwencja. To ona określi pozycję Dolnego Śląska i Opolszczyzny w stosunku do innych regionów Polski. 10 lat temu z naszego okręgu było 7 europosłów, pięć lat później już tylko pięciu. Ordynacja do Parlamentu Europejskiego jest skomplikowana, ale faworyzuje te  okręgi wyborcze, gdzie jest najwyższa frekwencja. Dlatego już dziś składam ofertę wszystkim liderom list, wszystkim liderom partii parlamentarnych: spotkajmy się razem na wrocławskim Rynku i nakręćmy razem spot zachęcający do udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Pokażmy, że potrafimy porzucić polityczne podziały, namawiając wszystkich Dolnoślązaków i mieszkańców Opolszczyzny do głosowania 25 maja.

Apelowi towarzyszy filmik, który pokazał się na portalu YouTube. Stojąc na wrocławskim Rynku Robert Kwiatkowski zwraca się do rywali, by wspólnie, ponad podziałami, zrobić spot, który poprawi frekwencję w eurowyborach.

- Ja jestem gotów. Czekam – mówi Robert Kwiatkowski.

Zobacz NAGRANIE

.

 

 

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2317 dni temu dnia 31/03/2014
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Marzec 31, 2014 @ 4:05 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

rejony1_2

Kolejne doniesienie na bezpartyjnego samorządowca

Read More →