PWSZ1
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Wyjątkowa eskorta dla piłkarzy na meczu z Ruchem

Przez   /   25/04/2018  /   No Comments

Zbliża się Europejski Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych. Miedź od lat jest otwarta na osoby niepełnosprawne, a przy klubie działa Klub Kibiców Niepełnosprawnych. By podkreślić w sposób szczególny fakt uczestnictwa osób niepełnosprawnych w meczach piłkarskich, podczas sobotniego spotkania Miedzi z Ruchem Chorzów (godz. 15.00) osoby niepełnosprawne znajdą się w specjalnej eskorcie, która wyprowadzi piłkarzy na boisko!

Miedź regularnie stara się przypominać wszystkim, że stadion jest miejscem otwartym także dla osób niepełnosprawnych. Na legnickim stadionie regularnie gościmy osoby niepełnosprawne, skupione głównie w Klubie Kibiców Niepełnosprawnych Miedzi (dziś liczy on już kilkadziesiąt osób!). – Kibice niepełnosprawni są mile widziani na każdym meczu Miedzi – mówi Krzysztof Piotrowski, kierownik ds. organizacyjnych Miedzi. W sobotę w eskorcie meczowej Miedzi, która wyprowadzi piłkarzy na boisko przed rozpoczęciem meczu z Ruchem, także znajdą się osoby niepełnosprawne. Już dziś prosimy wszystkich kibiców o przywitanie ich gorącymi brawami!

Wśród kibiców niepełnosprawnych są także osoby niedosłyszące, głuche i głuchonieme. Specjalnie dla nich KKN Miedź przygotował zaproszenie na sobotni mecz w języku migowym!

Źródło: Miedź Legnica

FOT.,/ WIDEO MIEDŹ LEGNICA

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 881 dni temu dnia 25/04/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Kwiecień 25, 2018 @ 12:51 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

volleyball_wroclaw_z_umowa_sponsorska_z_kghm

Pięć klubów, które dostaną kasę od KGHM w tym sezonie

Read More →