PWSZ_targi
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

PZPN dziękuje legniczanom za doping podczas mistrzostw U-17

Przez   /   26/04/2018  /   No Comments

- To był najpiękniejszy, radosny doping na wypełnionym po brzegi Stadionie Orła Białego, uskrzydlający uczestników eliminacji Mistrzostw Europy w piłce nożnej U-17 – powiedział wiceprezes PZPN, Dariusz Machiński podczas spotkania podsumowującego mecze i ich atmosferę. – Legnica kolejny raz udowodniła, że kocha piłkę nożną. Dziękujemy.

Na spotkanie w ratuszu zaproszono (25 kwietnia) dyrektorów i nauczycieli dziesięciu legnickich szkół, których uczniowie swym dopingiem i zachowaniem sprawili, że mecze reprezentacji Polski, Gruzji, Macedonii i Irlandii, rozgrywane w ramach eliminacji (21-27 marca), stały się wspaniałymi, radosnymi widowiskami.

Szkoły, które najbardziej zaangażowały się w kreowanie atmosfery na stadionie, otrzymały z rąk prezydenta Tadeusza Krzakowskiego czeki o wartości tysiąca złotych każdy. Za te pieniądze kupiony zostanie sprzęt sportowy. Nagrodzone placówki to: szkoły podstawowe nr 1, 4, 9, 10, i 19 oraz II LO, V LO, VI LO, Zespół Szkół Budowlanych i Zespół Szkół Samochodowych.

- Dziękuję wszystkim młodym i starszym kibicom za wspaniały doping – mówił prezydent Tadeusz Krzakowski. –Na nasz stadion przychodziły całe rodziny, rodzice z dziećmi. Byliśmy niezwykle zintegrowani. Świetnie sprawdził się wolontariat związany z Teamem Legnica. To wszystko buduje markę Legnicy, jako miasta aktywnego, zasługującego na najlepsze wyniki sportowe i organizację wielkich imprez.

Prezydent podziękował wszystkim zaangażowanym w to trudne przedsięwzięcie logistyczne i organizacyjne. – Zdaliśmy egzamin – powiedział. – Przed nami będą kolejne wyzwania.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 1006 dni temu dnia 26/04/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Kwiecień 26, 2018 @ 9:02 am
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

syska-tomasz-fot-b-hamanowicz-miedzlegnica-eu_1611304224_4224

Akademia Piłkarska Miedzi ma nowego dyrektora

Read More →