Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Wygraj urodziny dla dziecka w Play City

Przez   /   19/07/2019  /   No Comments

Jeszcze tylko do końca lipca każdy z was może wziąć udział w konkursie organizowanym przez Park Rozrywki Play City na jego oficjalnej stronie na Facebook’u i wygrać urodziny dla dziecka do 15 osób!

Cel konkursu jest prosty! Wymyślić maskotkę Parku Rozrywki Play City i przygotować jej projekt w dowolnej technice plastycznej. Nagrodzony zostanie najciekawszy pomysł, a wyboru dokona specjalne powołana ku temu komisja konkursowa. Przewidziane są liczne nagrody dodatkowe, a organizatorzy obiecują nagradzać również najaktywniejszych użytkowników.

Jak wziąć udział w zabawie? To proste! Przygotujcie pracę plastyczną, zróbcie jej zdjęcie, a następnie wklejcie je w komentarzu pod postem konkursowym znajdującym się na stronie Play City na Facebook’u.

Szczegóły konkursu i regulamin dostępny jest na stronie www.parkplaycity.pl oraz na stronie Park Rozrywki Play City na Facebook’u!”

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 352 dni temu dnia 19/07/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Lipiec 19, 2019 @ 8:20 pm
  • W dziale: rozrywka, styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

2346_1593740705

Gimnastyka z Centrum Seniora w legnickim parku

Read More →