Akademia
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Wulkany na chłodno. Zapisy na zimowy bieg w Leszczynie

Przez   /   05/08/2013  /   No Comments

Powoli zapełnia się lista twardzieli, którzy zamierzają wziąć udział w zimowym wariancie słynnego Biegu Wulkanów. Ekstremalnie trudna jedenstokilometrowa trasa zostanie poprowadzona wokół Skansenu Górniczo-Hutniczego w Leszczynie. W trzy tygodnie od uruchomienia zapisów na liście startowej widnieje 120 nazwisk. Nieprzekraczalny limit, jaki ustanowili organizatorzy, to 500 zawodników. 

Bieg odbędzie się 7 grudnia w Leszczynie koło Złotoryi. Ze względu na spodziewane niskie temperatury zawodnicy nie będą musieli forsować rzek i czołgać się w błocie – jak podczas letnich Biegów Wulkanów – ale na pewno nie będzie łatwo. Trasa prowadzi po górkach, przez pola i lasy wokół skansenu. Sporo na niej naturalnych przeszkód, do których Mirek Kopiński oraz jego ekipa dołożą swoje. Szczegóły oraz zapisy na stronie biegwulkanow.pl.

FOT. PIOTR KANIKOWSKI

 

 

 

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2602 dni temu dnia 05/08/2013
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Sierpień 5, 2013 @ 11:27 am
  • W dziale: styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

vaccination-2722937_1920

Legnica łamie się w sprawie szczepionek HPV? Za późno

Read More →