AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Święto Legnicy, z disco polo, De Mono, Liberem i InoRos

Przez   /   12/05/2023  /   No Comments

Po trzyletniej przerwie spowodowanej pandemią Legnickie Centrum Kultury zapowiada Święto Legnicy – krótsze niż dawniej, dwudniowe, z plenerowymi koncertami na Polanie Angielskiej w parku Miejskim, nie na lotnisku. Główną gwiazdą będzie Andrzej Krzywy z założonym prawie 40 lat temu zespołem De Mono. Co jeszcze?

Świętowanie rozpocznie się w sobotę 24 czerwca po południu od bloku koncertów disco polo. Na scenie w parku wystąpią Luka Rosi, kojarzony przede wszystkim z hitu „A Ty bądź”, oraz grupa Łobuzy, których przebój „Zbuntowany Anioł” przekroczył już na YouTubie 123 miliony wyświetleń. Na niedzielę 25 czerwca organizatorzy zapowiadają koncerty m.in. grupy Summer Boiz i Luizy Kality. Przed główną gwiazdą – zespołem De Mono – na scenie pojawi się raper Liber w towarzystwie folkrockowej kapeli z Podhala InoRos.

- Czeka nas dużo różnorodnej muzyki oraz atrakcji dla całych rodzin – w tym niezwykle popularne i wyczekiwane rozrzucanie proszków Holi. W strefie cateringu na mieszkańców naszego miasta czekać będą natomiast rozmaite pyszności – zapowiada Michał Przechera z Działu Komunikacji Urzędu Miejskiego w Legnicy.

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

411-248601

Policjanci zatrzymali samochodowych złodziei

Read More →