Kraina
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Wiceprezydent Legnicy został… trenerem akrobacji

Przez   /   12/05/2023  /   No Comments

W ramach tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, po raz kolejny Krzysztof Duszkiewicz, zastępca prezydenta Legnicy wystawił na aukcję 5 godzin swojej pracy zostając na ten czas trenerem akrobacji na trampolinach. W ubiegłym roku, w ramach takiej samej aukcji, wiceprezydent Duszkiewicz pracował jako logistyk, magazynier. W tym roku 5 godzin jego pracy za kwotę 1025 zł wylicytował Karol Markiewicz, prezes zarządu Jump Heaven – Park Trampolin.

- Od lat wpieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, ale w tym roku jedna aukcja zainteresowała nas najbardziej: 5 godzin pracy wiceprezydenta Legnicy Krzysztofa Duszkiewicza. Chcieliśmy zobaczyć, jak prezydent sprawdzi się w roli trenera. Jego rolą było m.in. przeprowadzenie rozgrzewki  oraz asekuracja oraz pomoc przy trudniejszych elementach akrobatycznych w początkowej grupie akrobatycznej – mówi Karol Markiewicz.

- Na co dzień zajmuję się zupełnie innymi dziedzinami życia, dlatego gdy dowiedziałem się, że zostanę trenerem w Jump Heaven byłem zaskoczony, trochę przerażony, ale zarazem podekscytowany nowym wyzwaniem, jakie przede mną stoi. Po wszystkim, już na spokojnie mogę powiedzieć tak: różnego rodzaju aktywność na trampolinach nie jest tak prosta, jak się wydaje – dodaje Krzysztof Duszkiewicz.

 

 

Przypominamy, że tegoroczny 31. Finał WOŚP  zagrał 29 stycznia 2023 roku pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych! Wynik 31. Finału WOŚP to 243 259 387,25 zł!

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy
FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

piotr k drop legnicaeu

Akt oskarżenia dla trenera – pedofila z Legnicy

Read More →