Kraina
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

WOŚP. Legnickie EuCO znowu pobiło rekord

Przez   /   14/01/2013  /   3 Comments

Europejskie Centrum Odszkodowań EuCO z Legnicy wygrało szaleńczą licytacje Złotego Serduszka z numerem 1. Zaoferowało za nie 150 tysięcy złotych. To najwyższa kwota 21-letniej w historii Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy. Dodatkowo EuCO kupiło  Złotą Kartę za 45 tysięcy złotych.Z naszych nieoficjalnych podliczeń wynika, że podczas finałów WOŚP z lat 2006-2013 EuCO wylicytowało Złote Karty Telefoniczne i Złote Serduszka za ponad 750 tysięcy złotych.

 

 

    Drukuj       Email
 • Publikowany: 4059 dni temu dnia 14/01/2013
 • Przez:
 • Ostatnio modyfikowany: Styczeń 14, 2013 @ 11:54 am
 • W dziale: wiadomości

3 komentarze

 1. G. pisze:

  Co jak co ale akcja Owsiaka zawsze aktywizuje sporą społeczność. Wypada się tylko cieszyć, że uczestniczy w tym wszystkim firma z regionu. Poza tym WOŚP robi dużo dobrej roboty i za to mu chwała.

 2. Sandra pisze:

  Nie dziwi mnie to specjalnie. Przecież w tamtym roku też działali, im mocniej w ten sposób promowana jest Legnica tym lepiej. A EuCO w jakiś sposób kojarzone jest przecież z tym miastem, więc tym lepiej, że pozytywnie.

 3. Waldek pisze:

  Brawa dla EuCO. Czułem, że i w tym roku nie zawiodą :) Niech się z pyszna mają wszyscy ci, którzy rzucają tej firmie kłody pod nogi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Kolaże1-1024x708

Moje trzy grosze. Kurs na górę lodową

Read More →