AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Wojcieszów. Rozpędzone auto staranowało schody

Przez   /   27/04/2021  /   No Comments

W Wojcieszowie osobowa toyota zjechala z drogi, uderzyła w schody do sklepu i zatrzymała się na chodniku. – Sytuacja wyglądała dość niebezpiecznie, na szczęście nikomu nic się nie stało – informuje sierż. szt. Dominika Kwakszys, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi.

Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia. Gdy na miejsce dotarli policjanci, już go nie było. Miejscowi strażacy ochotnicy zabezpieczali drogę i kierowali ruchem.

- Z ustaleń funkcjonariuszy policji wynika, że autem kierował 31-letni mieszkaniec Wojcieszowa – dodaje sierż. sztab. Dominika Kwakszys. – Najprawdopodobniej w wyniku nadmiernej prędkości stracił panowanie nad autem. Wtedy też zjechał z drogi na chodnik i uderzył w kamienne schody prowadzące do sklepu. Podróżował sam. Na szczęście na chodniku i schodach w tym czasie nie było żadnej osoby i nikt w wyniku tego zdarzenia nie odniósł obrażeń. Samochód został odholowany przez pomoc drogową i umieszczony na policyjnym parkingu. W trakcie dalszych czynności policjanci dotarli do kierowcy. Mężczyzna oświadczył, że oddalił się z miejsca zdarzenia, w celu zorganizowania holowania auta. Za naruszenie przepisów ruchu drogowego został nałożony na niego mandat karny.

FOT. POLICJA ZŁOTORYJA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 12 dni temu dnia 27/04/2021
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Kwiecień 27, 2021 @ 9:40 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Bez tytułu

Zagrodno. Nadzwyczajna sesja i co z niej wynikło

Read More →