BISA
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  gospodarka i finanse  >  Current Article

KGHM sprzedaje… bransoletki na stacjach Orlen

Przez   /   27/04/2021  /   No Comments

Już nie tylko katody, walcówka, granulat i drut. Spółka KGHM Polska Miedź S.A. informuje, że w ramach kampanii “Aby MIEDŹ zdrowie” wyprodukowała serię bransoletek z miedzi. Można je kupić na wybranych stacjach paliwowych innego państwowego koncernu Orlen. Za każdą kupioną bransoletkę, KGHM obiecuje wsparcie na cel charytatywny.

“Miedź to bez wątpienia metal z piękną historią oraz inspirującą przyszłością. Dziś miedź została uznana jednym z najmodniejszych trendów dekady, królując we wnętrzach i na wybiegach mody. Teraz powraca w biżuteryjnym, lekkim i minimalistycznym wydaniu!” – ogłasza lubińska spółka w komunikacie dla mediów. KGHM przypomina, że miedź ma właścicwości antyseptyczne. “Hipokrates, ojciec współczesnej medycyny, zalecał stosowanie miedzi w terapii zakażeń. Podobnie rzecz miała się w Polsce – na pewno niektórzy  jeszcze pamiętają, że nasze babcie używały w kuchni miedzianych garnków, naczyń i czajników do kawy. A poza tym nosiły miedzianą biżuterię, wierząc, że pomoże im np. z uciążliwymi bólami reumatycznymi”. Jednocześnie spółka przestrzega, że noszenie bransoletki z miedzi nie stanowi ochrony antywirusowej, więc z bransoletką czy nie dopóki pandemia nie ustąpi trzeba mieć maseczkę, trzymać dystans, myć i dezynfekować ręce.

FOT. KGHM

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Bez tytułu

Zagrodno. Nadzwyczajna sesja i co z niej wynikło

Read More →