AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Wojcieszów przeprasza za Krystynę Pawłowicz

Przez   /   30/01/2013  /   9 Comments

“Krystyna Pawłowicz, ur 14. Kwietnia 1952 r. w Wojcieszowie. Przepraszamy!”. Zdjęcie z takim podpisem krąży wśród lokalnych internautów. Podzłotoryjskie miasteczko, w którym urodziła się posłanka, dołączyło do chóru internautów z dezaprobatą reagującego na opinie wygłaszane przez nią opinie.

- Społeczeństwo nie może fundować słodkiego życia nietrwałym, jałowym związkom osób, z których społeczeństwo nie ma żadnego pożytku, tylko ze względu na łączącą ich więź seksualną. Zjawisko związków jednopłciowych jest sprzeczne z naturą. Projekty są sprzeczne z konstytucją, są szkodliwe, niesprawiedliwe, naruszają zasadę równości. Pozwalają obnosić w przestrzeni publicznej skłonności seksualne, czym naruszają poczucie estetyki i moralności większości Polaków.

Ta wypowiedź posłanki Krystyny Pawłowicz podczas sejmowej dyskusji o związkach partnerskich wywołała oburzenie u jednych, zachwyt u innych. W internecie dominują ci, dla których to przejaw zaściankowości, nietolerancji, chamstwa. Mnożą się mniej lub bardziej wybredne żarty z pani poseł. Wzrosło też zainteresowanie biografią Krystyny Pawłowicz, a w niej stoi jak wół, że urodziła się w Wojcieszowie na Dolnym Śląsku. Stąd jacyś wojcieszowianie uznali za stosowne złożenie przeprosin za panią poseł.

 

 

    Drukuj       Email
 • Publikowany: 2917 dni temu dnia 30/01/2013
 • Przez:
 • Ostatnio modyfikowany: Styczeń 30, 2013 @ 2:54 pm
 • W dziale: wiadomości

9 komentarze

 1. Michał pisze:

  A może by tak zaprosić panią profesor do Wojcieszowa? Niech powie, skąd u niej tyle miłości do bliźnich?

 2. Małgorzata pisze:

  Brawa dla Pani Krystyny Pawłowicz i podziękowania za obronę podstawowych wartości kobiet. Godność kobiety to bardzo ważna rzecz a Pani Pawłowicz odważnie o niej mówi narażając się na niegodną krytykę.

 3. Wojcieszowianka pisze:

  Podziwiam Panią Profesor Pawłowicz. Należy się Jej uznanie za odważne mówienie prawdy popartej wiedzą prawniczą jaką posiada oraz bogactwem slownictwa i lekkością wypowiedzi.Potrafi także szanować podstawowe wartości człowieka i o nie się upominać. Jestem dumna że mamy taką odważną kobietę.

 4. lustrator pisze:

  ależ zapewniam, nie ma w tym nic dziwnego.Taki profesor binienda udowodnił cos co sie nie dalo udowodnic. To co tam taka pawlowicz z skądś tam.Tez profesor..

 5. lustrator pisze:

  ależ zapewniam, nie ma w tym nic dziwnego.Taki profesor binienda udowodnił cos co sie nie dalo udowodnic. To co tam taka pawlowicz z skads tam.

 6. Klara pisze:

  No cóż
  kiedy słucham prof. K.P. jestem przerażona, że ktoś taki został profesorem i może uczyć młodzież.

 7. gosia pisze:

  Miałam okazję poznać panai Pawłowicz, wspaniała kobieta. Zupełnie inna niż ją przedstawiają w mediach, PANI PAWŁOWICZ tylko urodziła się w WOJCIESZOWIE I NIC JEJ Z NIM NIE ŁĄCZY, Wiem to od niej. Nierozumiem dlaczedo ta nagonka

 8. r pisze:

  Warszawa nie chce przeprosin, tylko przyjęcia zwrotu pani posłanki.

 9. Bart-tec pisze:

  A fe, cóż za przejaw homo-terroryzmu! Wojcieszowanie powinni być dumni że prof.Pawłowicz pochodzi właśnie z ich stron.

  Propagandziści gender i poszukiwacze homoseksualizmu wśród kleru (GazWyb) powinni po pierwszym szoku skonstatować że w necie są także reprezentanci innych opcji i twierdzenie z niezbitą pewnością że wyznawcy ich ideologii w ‘internecie dominują’ to jawny przejaw buty a przy tem głębokiej a szalenie prymitywnej zaściankowości, nietolerancji, chamstwa i zwykłej głupoty…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 25.01.2021 180746.bmp

Dolny Śląsk apeluje o większe unijne pieniądze. PiS przeciw

Read More →