Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Wielkie święto książki w Cuprum Arena

Przez   /   28/08/2013  /   No Comments

Od 28 sierpnia centrum handlowo ? rozrywkowe zapełni się powieściami, lekturami, baśniami, encyklopediami oraz najróżniejszymi woluminami.  Wszystko to w ramach Targów Książki, które przypomną lubinianom, że warto czytać.

Uczy myślenia, pobudza wyobraźnię, rozwija umiejętność wysławiania, jest formą wartościowego odpoczynku ? zalety czytania można mnożyć. Tym bardziej niepokojący jest fakt, że według Zakładu Badań Czytelnictwa Biblioteki Narodowej i TNS OBOP, ponad 40% Polaków deklaruje brak zainteresowania książką. Targi, które rozpoczynają się 28 sierpnia w Galerii Cuprum Arena, udowodnią, że czytanie jest ciekawe i intrygujące.

Przez ponad tydzień, w atrium czekać będą domki wystawiennicze, w których prezentować się będą firmy wydawnicze oraz edukacyjne. W gronie wystawców znajdą się m.in. Matras, Akademia Matematyki, warszawski Antykwariat z literaturą piękną, AP Edukacja, Miedziowe Centrum Kształcenia Kadr, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa czy też Międzynarodowa Szkoła Logistyki i Transportu. Dodatkowo, w weekend 31 sierpnia oraz 1 września na odwiedzających Galerię czekać będą dodatkowe atrakcje. ? Zapraszamy m.in. na wspólne czytanie oraz pisanie baśni z legnickim autorem Przemkiem Corso. Podczas weekendu Kartolandia, oferująca zabawki z kartonu uczące abstrakcyjnego myślenia, przygotuje animacje i malowanie postaci z książek dla najmłodszych. Dodatkowo, znajdzie się coś dla umysłów ścisłych oraz motoryzacyjnych pasjonatów, a mianowicie pokazy robotów przeprowadzone przez Akademię Matematyki i kurs “Sprawdź swój samochód” ? mówi Ewa Sieńko, manager ds. marketingu Galerii Cuprum Arena w Lubinie.

Targi Książki potrwają do 6 września.

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2374 dni temu dnia 28/08/2013
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Sierpień 28, 2013 @ 9:30 am
  • W dziale: styl życia, wiedza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Konferencja_cukrzyca_24.02__3__01

Dolny Śląsk wyda 10 mln zł na walkę z cukrzycą. Jak?

Read More →