AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Well Fitness zastąpi Fitness World. Także w Legnicy

Przez   /   26/08/2021  /   No Comments

Well Fitness to sieć 20 lokali zlokalizowanych w południowo-zachodniej Polsce, m.in. w Legnicy. Powstała na bazie klubów Fitness World, które w pod koniec 2020 roku zostały przejęte przez Medicover Polska. Kluby Well Fitness zapewniają dostęp przez całą dobę, siedem dni w tygodniu oraz zajęcia fitness w cenie karnetu.

Rodzinna atmosfera, dostępność 24 godziny na dobę, wysokiej jakości sprzęt oraz szeroka gama zajęć – to i jeszcze więcej czeka klientów klubów sieci Well Fitness, która od 1 września zastąpi istniejącą dotychczas sieć Fitness World. Rebranding przejdzie wszystkich 20 lokali, w tym ten zlokalizowany przy ulicy Chojnowskiej 41. W trakcie zmian placówki będą funkcjonować normalnie. Właścicielem klubów od grudnia 2020 roku jest Medicover Polska.

- Holistyczne podejście do zdrowia i aktywności fizycznej połączone z luźną, przyjazną atmosferą do ćwiczeń było wyróżnikiem Fitness World. W Well Fitness będziemy kontynuować tę filozofię. Chcemy, aby było to miejsce dla każdego – bez względu na poziom zaawansowania treningowego, wiek czy kondycję. Wykwalifikowany zespół sprawia, że osoby odwiedzające siłownie z całą pewnością będą czuć się pewnie i komfortowo, a dodatkowe wsparcie eksperckie Medicover ułatwi naszym klientom łączyć budowanie formy z dbaniem o zdrowie – mówi Maciej Kupis, dyrektor sieci Well Fitness.

Usługa najwyższej jakości

Kluby Well Fitness o powierzchni od 800 do 2500 m² zostały wyposażone w najwyższej jakości sprzęt od wiodących producentów sprzętu fitness na świecie. Klimatyzowane obiekty, podzielone są na kilka stref: cardio, stretchingu, funkcjonalną, obwodową oraz wolnych ciężarów. W cenę karnetu wliczona jest szeroka, nielimitowana oferta zajęć fitness oraz możliwość regularnego wykonywania analizy składu ciała. Siłownie otwarte są 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Posiadacze karty Medicover Sport oraz PZU Sport będą mogli skorzystać z oferty abonamentowej sieci.

W zdrowym ciele zdrowy duch

Właścicielem Well Fitness jest Medicover Polska – międzynarodowa firma, świadczącą usługi medyczne i diagnostyczne, stale rozwijająca swoje portfolio w zakresie oferowania usług sportowych. Jak podkreśla Maciej Kupis współpraca z Medicover pomoże w jeszcze lepszym dopasowaniu oferty sieci do potrzeb klienta. – Nie od dziś wiadomo, że sport to zdrowie. Dlatego Medicover angażuje się w promocję aktywności fizycznej. W ramach naszej współpracy, między innymi zostaną opracowane zajęcia rekomendowane przez Medicover, z których będzie mógł skorzystać każdy nasz klient – mówi dyrektor sieci Well Fitness.

O Well Fitness

Well Fitness to sieć 20 lokali zlokalizowanych w południowo-zachodniej Polsce, m.in. we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Katowicach i Bytomiu. Powstała na bazie klubów Fitness World, które w pod koniec 2020 roku zostały przejęte przez Medicover Polska. Kluby Well Fitness zapewniają dostęp przez całą dobę, siedem dni w tygodniu oraz zajęcia fitness w cenie karnetu.

Źródło: Komunikacja Plus

FOT. KOMUNIKACJA PLUS

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

img_4148,klOWfqWibGpC785HlXs

Mateusz Gessler z kobietami w Legnicy celebrował życie

Read More →