PWSZ_targi
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

W Zagrodnie zabłysła choinka a do dzieci przyjechał Mikołaj

Przez   /   05/12/2019  /   No Comments

To pierwsze takie święta w gminie Zagrodno. Wczoraj przed urzędem gminy uroczyście rozbłysła choinka, a potem mieszkańcy w kolumnie samochodów udali się na pobliski zamek Grodziec, gdzie zaplanowano spotkanie ze Świętym Mikołajem i jego świtą. Były prezenty, mnóstwo zabawy i bajeczny fireshow. W gminie ruszyły też przygotowania do I Jarmarku Bożonarodzeniowego w Zagrodnie.

Jarmark już 21 grudnia w Sali Wiejskiej w Zagrodnie. Będą stoiska z bombkami, stroikami, świątecznymi dekoracjami i tysiącem innych cudów. Zaplanowano występy artystyczne i wspólne kolędowanie. A dla zmarzniętych gospodarze ugotują gar świątecznej herbaty i grzaniec. Do 12 grudnia Urząd Gminy w Zagrodnie przyjmuje zapisy od wystawców, którzy chcą dołączyć do jarmarku.

Świąteczną atmosferę czuć w Zagrodnie już teraz. Przed urzędem gminy stanęła ogromna choinka – żywa, pachnąca, udekorowana bombkami i lampkami. Wczoraj z pompą odpalono żaróweczki i ledową dekorację bożonarodzeniową. Święty Mikołaj trochę się pospieszył, bo na ogół prezenty rozdaje 6 grudnia. Na zamku w Grodźcu był już 4 grudnia. Jak było? Zobaczcie w fotorelacji przygotowanej przez agencję reklamową Redin.

FOT. REDIN AGENCJA REKLAMOWA/ URZĄD GMINY ZAGRODNO

 

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

0001

Voucher na publikację w legnickich mediach dla WOŚP

Read More →