Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  kultura  >  Current Article

W Legnicy muszkieterowie biorą przechodniów szturmem

Przez   /   07/02/2013  /   No Comments

Muszkieterowie wyszli z Teatru Modrzejewskiej. Powiewali flagami w barwach Festiwalu Teatru Nie-Złego i rozdawali przechodniom ulotki zachęcające do obejrzenia dwóch przedstawień w ramach aneksu do ubiegłorocznej imprezy. Spektakle przyjadą do Legnicy z czeskiego Pilzna i polskiego Szczecina. Festiwalowy aneks już za tydzień.

W sobotę 16 lutego o godz. 16  Teatr Alfa z Pilzna pokaże spektakl “Trzej muszkieterowie”, zapowiadany jako świetna zabawa dla publiczności w wieku od 8 do 99 lat. Bilety kosztują 25 zł (normalny) i 18 zł (ulgowy).

Dzień później będzie można obejrzeć spektakl “Kubuś i jego pan” na podstawie słynnej powiastki Diderota. Przywiezie go do Legnicy Teatr Lalek Pleciuga ze Szczecina. Zapraszamy 17 lutego o godz. 18. Bilety: 35/25 zł.

Rezerwacji biletów można dokonać telefonicznie (76/72 33 505) lub mejlowo (bilety@teatr.legnica.pl). Warto się pospieszyć, bo ilość miejsc jest ograniczona.

 

FOT. PIOTR KANIKOWSKI

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2737 dni temu dnia 07/02/2013
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Luty 7, 2013 @ 3:39 pm
  • W dziale: kultura

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

OPSz_KUBEK_CERAMICZNY28

Ruszyły letnie warsztaty w Otwartej Pracowni Sztuki

Read More →