Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  kultura  >  Current Article

Voo Voo – “Za niebawem” na żywo w Legnicy. Gdzie bilety?

Przez   /   07/02/2020  /   No Comments

16 lutego, w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej, zagra Voo Voo. Usłyszymy m.in. materiał z albumu “Za niebawem”. Początek koncertu o godz. 19.00. Bilety w cenie 80 i 90 zł są do nabycia w Galerii Satyrykon. Zapraszamy!

Voo Voo to jeden z najoryginalniejszych zespołów na polskiej scenie rockowej, który w swojej muzyce – ze znakomitym efektem – połączył rock z jazzem i folkiem różnych rejonów świata. Grupa powstała w 1985 r. w Warszawie, jej założycielem jest Wojciech Waglewski: kompozytor, autor ciekawych, metaforycznych tekstów, gitarzysta, wokalista, producent muzyczny. Każda płyta Voo Voo to niezwykła, muzyczna podróż.

Album “Za niebawem” Voo Voo nagrało swoim stałym składzie. Produkcją, wraz z Wojciechem Waglewskim, zajął się Fisz Emade – czyli Piotr Waglewski, syn lidera Voo Voo. On też miksował płytę.
- Podczas koncertu nie zabraknie niespodzianek, o których jednak powiem później, albo wcale nie powiem, bo Państwo sami usłyszą – zaprasza na koncert w Legnicy Wojciech Waglewski.

Źródło: Legnickie Centrum Kultury

FOT. VOO VOO

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

116666638_952486028569935_773663359469312786_n (1)

Klimatycznie. Ólafsson zagra na zamku Grodziec

Read More →