helios1
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Muzyczne Walentynki w Galerii Piastów!

Przez   /   06/02/2020  /   1 Comment

Już w piątek 14 lutego zapraszamy wszystkich Państwa na wyjątkowe muzyczne wydarzenie połączone z interaktywną zabawą – nie tylko dla zakochanych!

Gwiazdą wydarzenia będą Damy Rocka! Projekt muzyczny któremu przewodzi Nikola Warda – pochodząca z Legnicy, nagradzana wokalistka. Muzyczne show będzie się składało z największych przebojów polskich i światowych Dam Rocka. Usłyszycie Państwo szeroki przekrój utworów Tiny Turner, Amy Winehouse, Kory, Beaty Kozidrak, a także najstrojowe ballady Shakiry, Madonny, Dolly Parton. Nie zabraknie energetycznych klasyków z repertuaru Jennifer Lopez, Glorii Estefan, Donny Summer czy The Pointer Sisters. Utwory w odświeżonych, lecz wiernych oryginałom aranżacjach, porwą każdą publiczność!
To oczywiście nie wszystko! Na odwiedzających Galerię Piastów podczas naszego wydarzenia czekać będą konkursy z nagrodami i interaktywna zabawa, a w której każdy zainteresowany będzie mógł się popisać wiedzą na temat komedii romantycznych i największych przebojów dla zakochanych.

Ponadto, wyjątkowy jarmark walentynkowy, a także akcja w której za zakupy dokonane w Galerii Piastów w tym dniu zakochani będą mogli odebrać bilety do kina. Więcej szczegółów już wkrótce na oficjalnym profilu na Facebooku Galerii Piastów.

Skład zespołu Damy Rocka:
Nikola Warda – wokal
Gabrysia Cybuch – chórki, flet poprzeczny
Adam Komorowski – piano
Magdalena Dachowska – bas
Łukasz Parlicki – gitara
Marcin Gołda – gitara
Robert Dachowski – perkusja
Konrad Możdżeń – perkusjonalia
Jarosław Dąbrowski – saksofon
Łukasz Kłos – trąbka
Krystian Magdziński – puzon

WSTĘP WOLNY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 180 dni temu dnia 06/02/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Luty 6, 2020 @ 9:40 pm
  • W dziale: rozrywka, styl życia

1 komentarz

  1. Darek pisze:

    Słyszałem i czytałem , iż pan redaktor Piotr K. ma proces karny przed sądem legnickim gdzie jest oskarżonym o pomówienie. Czy taka osoba daje gwarancje rzetelnego dziennikarstwa ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

116666638_952486028569935_773663359469312786_n (1)

Klimatycznie. Ólafsson zagra na zamku Grodziec

Read More →