DPD new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  gospodarka i finanse  >  Current Article

Vendo Park – nowe centrum handlowe w Jaworze

Przez   /   27/02/2020  /   3 Comments

Deweloper Trei Real Estate Poland otworzył w Jaworze swój 16. park handlowy w ramach rozwijanej na terenie całego kraju sieci Vendo Parków. Łączna powierzchnia zabudowy inwestycji to ponad 7 460 mkw., a jej całkowity koszt wyniósł 8,7 mln euro.

Nowo otwarty Vendo Park zlokalizowany jest przy ulicy Słowackiego 43 i oferuje odwiedzającym 200 miejsc parkingowych.
- Z przeprowadzonych przez nas analiz jasno wynika, że oferta handlowa mniejszych miast, liczących około 20 000 mieszkańców, jest wciąż niedoszacowana. Dlatego priorytetem dla Trei jest tak skompletować portfel najemców danej inwestycji, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby lokalnej społeczności. W Jaworze debiutuje aż siedmiu z jedenastu najemców Vendo Parku. Mamy nadzieję, że tym samym nasz park handlowy znacząco wzbogaci ofertę zakupową miasta – komentuje Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland.

Na powierzchni najmu niemal 6 700 mkw. działalność w Vendo Parku prowadzi dziś 11 sklepów, w tym Biedronka, Media Expert, sklep mięsny Niebieszczańscy, Cukiernia Furtak oraz wchodzące na jaworski rynek KIK, Empik, drogeria Hebe, Action, Martes Sport, Sinsay i Pepco. Od grudnia 2019 r. w Vendo Parku działa dyskont spożywczy Biedronka, który zajmuje ponad 1 100 mkw. powierzchni handlowej.
Międzynarodowa grupa Trei Real Estate, z siedzibą w Niemczech, rozwija sieć Vendo Parków w Polsce i Czechach. Łącznie powstało już 25 obiektów, z czego aż 16 zlokalizowanych jest w naszym kraju. Deweloper planuje w roku 2020 otworzyć jeszcze sześć kolejnych parków handlowych w Polsce.

Źródło: Biuro prasowe Trei Real Estate Poland

FOT. TREI REAL ESTATE POLAND

    Drukuj       Email

3 komentarze

  1. Wóz pisze:

    Fajnie, w expercie kupuję większość elektroniki, także na pewno skorzystam.

  2. Lustrator pisze:

    super tylko jeszcze koniecznie oddzial Banku zeby mozna od razu pozyczac i jakas chwilowke..A na otwarcie kazdemu dziesiec wiader za darmo.

  3. marzena pisze:

    Fajnie, że media expert, biedra, empik i hebe będą w jednym miejscu. Nie trzeba będzie niczego zamawiać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

ROSS-LOGO-CLAIM_2_522c8817-92f3-43cd-8680-acc087df49cc

Rossmann przekaże ponad 82 tys. kremów do rąk szpitalom walczącym z koronawirusem

Read More →