basen jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Uprowadzona: Noc Liama Neesona w kinach Helios!

Przez   /   02/01/2015  /   No Comments

W piątek, 9 stycznia we wszystkich 34 kinach sieci Helios odbędzie się Maraton Filmowy „Uprowadzona: Noc Liama Neesona”! W ciągu jednej nocy Helios zaprezentuje swoim Widzom cztery filmy, w których główne role zagrał jeden
z najpopularniejszych aktorów filmów akcji.

Trzy pierwsze to świetna seria filmów „Uprowadzona” z premierowym pokazem trzeciej części. Główny bohater maratonu kin Helios wciela się tam w Bryana Millsa, od lat skutecznie oczyszczającego świat z najbardziej zwyrodniałych szumowin.

Na koniec zaprezentowany zostanie trzymający w napięciu do ostatniej chwili „Non-Stop” gdzie Liam Neeson jako agent Blill Marks musi zmierzyć się z ogromnym zagrożeniem terrorystycznym na pokładzie samolotu.

Będzie to noc pełna akcji i emocji, które jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwolą nikomu zasnąć. Zaprezentowane zostaną tytuły: Uprowadzona, Uprowadzona 2, Uprowadzona 3 (Premiera!) oraz Non-Stop. Pierwszy seans rozpocznie się o godzinie 23:00, ostatni skończy się o godzinie 6:00 w sobotę.


Szczegółowe informacje, zapowiedzi oraz aktualności dotyczące cyklu Nocne Maratony Filmowe we wszystkich kinach sieci Helios w Polsce śledzić można także w serwisie Facebook pod adresem: www.facebook.com/NocneMaratonyFilmowe.

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 1874 dni temu dnia 02/01/2015
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Styczeń 2, 2015 @ 12:32 pm
  • W dziale: rozrywka, styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Sonori_photo_color

Gala Operowo-Operetkowa w Sali Królewskiej w Legnicy

Read More →